Аниме и Манга Фенове
Добре дошли в българския аниме и манга портал.
Регистрирайте се и се забавлявайте с нас! Smile



Join the forum, it's quick and easy

Аниме и Манга Фенове
Добре дошли в българския аниме и манга портал.
Регистрирайте се и се забавлявайте с нас! Smile

Аниме и Манга Фенове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Art gallery
Информация за всеки от нас ... Icon_minitimeПет Мар 09 2012, 12:41 by mioko

» Върни се... (Поема от Шиз и Мей)/Оставям го щот е красиво XDD/
Информация за всеки от нас ... Icon_minitimeНед Яну 29 2012, 11:18 by miss you-anime i love you

» Fullmetal Alchemist
Информация за всеки от нас ... Icon_minitimeВто Ное 15 2011, 12:32 by mioko

» Гаа + Хина = <333
Информация за всеки от нас ... Icon_minitimeВто Ное 15 2011, 12:29 by mioko

» Любим/Омразен герой
Информация за всеки от нас ... Icon_minitimeВто Ное 15 2011, 12:27 by mioko

» Сакура или Ино?
Информация за всеки от нас ... Icon_minitimeВто Ное 15 2011, 05:30 by mioko

» D.Gray-man
Информация за всеки от нас ... Icon_minitimeЧет Ное 10 2011, 13:34 by mioko

» АКТИВНОСТ!
Информация за всеки от нас ... Icon_minitimeВто Авг 30 2011, 12:46 by Shizuma (ThE big BoSs)

» Аватари/Подписи
Информация за всеки от нас ... Icon_minitimeВто Авг 30 2011, 12:42 by Shizuma (ThE big BoSs)

~~~
Calendar

Гласувайте за нас! ^^
Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!
Friends
IMPRESSIVE TITLE
Top posters
Кин~ (615)
Информация за всеки от нас ... Vote_lcapИнформация за всеки от нас ... Voting_barИнформация за всеки от нас ... Vote_rcap 
Shizuma (ThE big BoSs) (472)
Информация за всеки от нас ... Vote_lcapИнформация за всеки от нас ... Voting_barИнформация за всеки от нас ... Vote_rcap 
Meikichi (164)
Информация за всеки от нас ... Vote_lcapИнформация за всеки от нас ... Voting_barИнформация за всеки от нас ... Vote_rcap 
X_Endzeit_X (130)
Информация за всеки от нас ... Vote_lcapИнформация за всеки от нас ... Voting_barИнформация за всеки от нас ... Vote_rcap 
San (121)
Информация за всеки от нас ... Vote_lcapИнформация за всеки от нас ... Voting_barИнформация за всеки от нас ... Vote_rcap 
Dizzy (109)
Информация за всеки от нас ... Vote_lcapИнформация за всеки от нас ... Voting_barИнформация за всеки от нас ... Vote_rcap 
Forest goddess (104)
Информация за всеки от нас ... Vote_lcapИнформация за всеки от нас ... Voting_barИнформация за всеки от нас ... Vote_rcap 
Nao-senpai ^^ (54)
Информация за всеки от нас ... Vote_lcapИнформация за всеки от нас ... Voting_barИнформация за всеки от нас ... Vote_rcap 
xX_SaKuRa_Xx (53)
Информация за всеки от нас ... Vote_lcapИнформация за всеки от нас ... Voting_barИнформация за всеки от нас ... Vote_rcap 
Fluffy (52)
Информация за всеки от нас ... Vote_lcapИнформация за всеки от нас ... Voting_barИнформация за всеки от нас ... Vote_rcap 


Информация за всеки от нас ...

+8
pok_emona
DeathPrincess
Hikaru Hatchiin
Shizuma (ThE big BoSs)
Кин~
Forest goddess
San
Nao-senpai ^^
12 posters

Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Информация за всеки от нас ...

Писане  Nao-senpai ^^ Сря Яну 14 2009, 01:02

Ми Suspect Пускайте някаква информация за себе си...

Име: Стани
Викат ми: Както им дойде, ама Стани и Нао най-често срещани
Години: 17 с акъл на 14
Живее в: селцето Добрич
Занимава се с: всичко, стига да е на тази вълна ;D Фикшън, рисунки, дублиране, монтиране на клипчета, превеждане... Щеше да е хубаво да ме бива в някое от тези неща
Слуша: метъл, рок, джапански рок
Обича: някои добри човеченца, котето и аниметата.
Любими персонажи в аниметата: Всичко дето е с червена коса, защото ме кара да искам да го заблъскам от ***** и всичко, което е к*чка по същата причина... С някои други характерни черти, героините могат и по-голямо място да заемат в сърцето ми. А момченцата - Гениални, обожавам ги <3 Ииииии злобни и хладнокръвни и недостъпни и такива простотии...
Омразни аниме персонажи: принципно са лигавите героини с един трильон хубави качества в тях, като почнеш от готвене и ситгнеш до състадание, което води до рев, който ненавиждам особено ако няма причина за него... Но има и изключения, като Шизуру - не е лигла, но просто никак не я понасям...
Обичам егоистките... тва е за горното но нвм
Любими анимета: Маи-ХиМЕ, Air Gear, Code Geass, Gintama, Maria Holic, Clannad /всички те са различни стилове... Обичам да ми е шаренко/

Айде стига толкоз... Като за край ще кажа, че съм добро чаве, което обича да спи през деня и живее през нощта, което не означава, че съм вампир - не ги понасям, точно защото всичко живо ги превъзнася. Хммм ае стига толкоз... забравих да спомена и че съм мързел.
Nao-senpai ^^
Nao-senpai ^^
Ifrit
Ifrit

Female Брой мнения : 54
: Добрич
Герой : Нао
Сила : владея да съм кучка >:D

http://www.vbox7.com/user:metalsoul

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  San Сря Яну 14 2009, 09:21

Джапански рок Laughing
San
San
Valefor
Valefor

Female Брой мнения : 121
: Селото в Мъглата
Герой : Хидан
Сила : Безсмъртие

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Forest goddess Сря Яну 14 2009, 10:11

От къде се познавате със Сани Rolling Eyes Бтв и аз ще ти викам Сани!

Аз съм момиче на 14 години.В осми клас съм и уча в училище Ромен Ролан в Стара Загора.Карам и двете смени,защото съм в специална езикова гимназия.За това не се сърдете ако включвам някой френски израз,защото по цял ден го говоря.Принципно нямам много време,но гледам да намирам.Боже толкова съм отнесена.Казвайте ми Тети.
Обожавам да слуша музика,падам си по метъла и нямам нищо против да го слушам.Имам доста любими групи и песни.Обожовам да гледам сериали като От местопрестъпението,Д-р Хаус, и т.н.Напоследък съм се зарибила с анимета и манги.Любимо както много хора знаят е Наруто.
Имам огромно желание да уча японски или китайски и мй ще ми се отвори възможност за първото.
Обожавам природата,растенията,животните и изпитвам огромно удоволствие да ги снимам.


Последната промяна е направена от Forest goddess на Чет Яну 22 2009, 16:08; мнението е било променяно общо 1 път
Forest goddess
Forest goddess
Valefor
Valefor

Female Брой мнения : 104
: The lime city
Герой : Teti Hyuga Uchiha
Сила : Tiva

http://forest-goddess.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Nao-senpai ^^ Сря Яну 14 2009, 17:46

Hidan написа:Джапански рок Laughing

Май не споменах колко обичам джапанките. Любимите ми чавета.
Това е лигоч ;)

От къде се познавате със Сани
С Шизума сме дружки от друг форум ;)
Nao-senpai ^^
Nao-senpai ^^
Ifrit
Ifrit

Female Брой мнения : 54
: Добрич
Герой : Нао
Сила : владея да съм кучка >:D

http://www.vbox7.com/user:metalsoul

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Кин~ Сря Яну 14 2009, 18:08

В Добрич до Димитров град ли живееш о.0? Или другия Добрич?
Кин~
Кин~
Заместник Шефа
Заместник Шефа

Female Брой мнения : 615
: Звука [село]
Сила : Sharingan

http://www.jivotno.com/dark_blood

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Nao-senpai ^^ Сря Яну 14 2009, 18:10

TsuchiKin написа:
В Добрич до Димитров град ли живееш о.0? Или другия Добрич?
Хаха това ме разсмива всеки път като го чуя... Моя селски град има село адаш Laughing Laughing Laughing
От града съм, ама сигурно е по-големо село и от селото ;)
Nao-senpai ^^
Nao-senpai ^^
Ifrit
Ifrit

Female Брой мнения : 54
: Добрич
Герой : Нао
Сила : владея да съм кучка >:D

http://www.vbox7.com/user:metalsoul

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Кин~ Сря Яну 14 2009, 20:50

Хъх разбрах....Начи си доста надалеко.....

'Начи викайте ми Кин. От град Чирпан съм. 10 клас в икономическа паралелка. Имам много хобита но най-вече са ми езда и рисуване. Слушам всякакъв вид музика. Повечето време си пропилявам пред компа, в спане или в кухнята. С админката преди време бяхме в един клас (ако се чудите от де я знам ;д). Блаблабла...
Не се плашете от мен. Не съм лошо ^^


Последната промяна е направена от Кин~ на Сря Юни 15 2011, 19:42; мнението е било променяно общо 1 път
Кин~
Кин~
Заместник Шефа
Заместник Шефа

Female Брой мнения : 615
: Звука [село]
Сила : Sharingan

http://www.jivotno.com/dark_blood

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Shizuma (ThE big BoSs) Чет Яну 15 2009, 14:31

Мързи ме да пиша за тва направо копнах всичко от zazz.bg XD (с леки допълнения)


Очевидно тук трябва да дам информация за себе си...Добре започвам.
Аз съм едно доста лигаво (и мързеливо) 15 годишно момиче с кестиняви коси и сини очи.Заклета аниме фенка съм, но затова ще говоря (пиша) по-късно.Обичам онези пухкави черни топчици кото хората наричат котенца.Подчертавам с две черти думата ЧЕРНИ.Падам си по мрачните неща.(обожавам вещици, вампири и т.н и т.н.)Зодия скорпион съм от което следва че съм леко...по скоро доста инатлива но и хитра.Макар тези някой мой недостатъци аз държа много на приятелите си и семейството си(както на компютъра си,на телефона си...но това са вече подробности).Преди малко споменах че съм заклета аниме фенка.Обожавам да чета манга и гледам анимета до скъсване.Любимите ми анимета са: Mai-HIME, Mai-Otome (и всичките му разновидности)От там любимата ми ку*ка е Шизуру (някой път ми идва да скоча в компа и да е раскъсам от ****....кхъм..да..малко се поувлякох) и горко им на ония които говорят нещо лошо за нея.Повярвайте ми...тогава ставам мноого зла Smile (някой вече го знаят от личен опит XD) Любимият ми жанр в анимето е yuri(за тези които не знаят това е любов м/у момичета)Което ме подсети да допълня че поради този малък но важен факт, прякорът ми е Yuri-chan или само Yuri.
Мисля че няма какво повече да кажа за себе си...И все пак дами и господа... благодаря за вниманието!Беше ми приятно^^

Ем...то мяй няма какво друго да кажа....тя Кин каза и някой нещица за мен тъй че май си свърших работата тук xD

Едит: И Кин....Пловдив не е умрял град!!!В сравнение със село София (например) Пловдив е прекрасно място.И да..обичам си града <333 Моят майна таун <3 макар и понякога да си обичам повече селото Laughing Което ми напомни че искам да дойде най-накрая лятната ваканция и да ида на село =/
Shizuma (ThE big BoSs)
Shizuma (ThE big BoSs)
Шефката
Шефката

Female Брой мнения : 472
: Венера.
Герой : Шизу~
Сила : Да банвам потребители. >U

https://anime-manga.forummotion.com

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  San Сря Яну 21 2009, 17:34

Като гледам,колкото и да ме мързи,ще трябва да постна нещо и аз...

Казвам се Мария и съм на 12...(кажи-речи 13) Laughing
Живея и уча в Хасково...Т.Т
Щом съм се регнала в този форум,значи харесвам аниметата... ^.^ Любимите са ми Mononoke-Hime,Naruto и Wolf's Rain(на 2 епизод съм Laughing )От Наруто съм заклета привърженичка на Хидан,Пейн и още няколко сладурски лоши момчета.Мразя Саске Laughing по причината,че не харесвам особено хората с объркан пол ^.^(като него).
Ммм..какво друго?Слушам метъл и рок(и малко пънк)...но попринцип през почти цялото време си тананикам саундтраци от анимета.. drunken
Обичам филми на ужасите и мистерии...и екшъниии!
Скайпа ми е развален от няколко месеца... >.<
Някой да ме подсети какво още да кажа... :scratch:

П.П.-Простете ми,че съм толкова мизерно малка... cry
San
San
Valefor
Valefor

Female Брой мнения : 121
: Селото в Мъглата
Герой : Хидан
Сила : Безсмъртие

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Hikaru Hatchiin Вто Мар 31 2009, 12:06

Накратко ... Аз съм G (така и да ме наричате). Обожавам анимета, особено бруталните. Мразя 99.99% от живота. Любимо ми е всичко, което ми е на душата. Много искам да си отглеждам гарван, вълк и комодски варан. Друга моя мечта е да притежавам един куп оръжия вкъщи, да създам манга, да отида в Япония и да избия яой фенчетата, както и да дойде края на света :hehe: . Много съм мързеливо и можете да ме опишете с песента Getting Away with murder на Papa Roach (други песни, които ме описват са one step closer, easier to run, welcome to my life, down with the sickness, frozen). Не съм като обикновените хора, всъщност едва ли ще се намери някой с мойто мислене, може би само такива, които се доближават до него. Обичам да ми се сервират нещата на готово. Особено ненавиждам лъжци, яой фенчета, лигави хора (не че аз не съм понякога), чалгаджии, прекалено отворени, ултра тъпи хора, предатели, присмехулници и мн други. :aarg: Аз не мога да се влюбвам и мразя чувствата. Смятам, че хората трябва да измрът, защото е безсмислено съществуването ни (че то всичко си е безсмислено). Не ми пука кво мислят другите за мен макар че ми е само любопитно. Понякога се затварям в себе си и не ми се общува с никой. Не обичам боищата и караниците, защото са безсмислени. Празнувам когато някой умре (освен ако не ми е близък). Имам около 3 самоличности, супер променливо настроение и 13 подсъзнания. :crazy dance: Не обичам купони. Обичам да пия кръв :die: Имам страхотна фантазия, която работи само когато на нея й скимне. Нося със себе си най-малко две ножици и един нож когато излизам. Това, което ме радва е да слушам песни, които съответстват на настроението ми. Още от 3 годишна възраст творя и то не някви безцелни бебешки рисунки.
Hikaru Hatchiin
Hikaru Hatchiin
Ifrit
Ifrit

Брой мнения : 37
: Япония

http://ouranhostclub.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Shizuma (ThE big BoSs) Вто Мар 31 2009, 12:12

Като толкова мразиш живота, що не се самоубиеш? -.- От думите ти следва че си емо :Д
Shizuma (ThE big BoSs)
Shizuma (ThE big BoSs)
Шефката
Шефката

Female Брой мнения : 472
: Венера.
Герой : Шизу~
Сила : Да банвам потребители. >U

https://anime-manga.forummotion.com

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Hikaru Hatchiin Вто Мар 31 2009, 12:17

Shizuma (ThE big BoSs) написа:Като толкова мразиш живота, що не се самоубиеш? -.- От думите ти следва че си емо :Д

Ами не искам да се самоубивам, защото ме мързи.
И не съм емо, но се считам за полу-емо. Ето защо: не обичам емо стила, да се цапам кат некъв клоун и за кво??? lol!
Още един интересен факт: не мога да се определя кой пол харесвам, защото нито единия ме привлича, нито другия. Ако някой знае как се наричат такиа хора, да ми кажат плз.
Hikaru Hatchiin
Hikaru Hatchiin
Ifrit
Ifrit

Брой мнения : 37
: Япония

http://ouranhostclub.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Shizuma (ThE big BoSs) Вто Мар 31 2009, 12:22

Мързи те? О.о По скоро те е страх >3 И нз как се наричат такива хора... по скоро нз дали има такива :O_o:
Shizuma (ThE big BoSs)
Shizuma (ThE big BoSs)
Шефката
Шефката

Female Брой мнения : 472
: Венера.
Герой : Шизу~
Сила : Да банвам потребители. >U

https://anime-manga.forummotion.com

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Hikaru Hatchiin Вто Мар 31 2009, 12:32

Хмм, може и да ме е страх, но просто не искам да си отивам от този живот без да съм постигнало нещо, от което бих било наистина задоволено ... Rolling Eyes
Hikaru Hatchiin
Hikaru Hatchiin
Ifrit
Ifrit

Брой мнения : 37
: Япония

http://ouranhostclub.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  DeathPrincess Пет Юли 03 2009, 08:17

Име:Аги
Викат ми: Аги
Години: 16
Живее в: Свищов
Занимава се с: пеене,свиря на китара китариска съм в една групичка която скоро събрахне с 2 момичета,рисувам малко манга,пиша текстове на песни
Слуша: метъл, рок,пънк,емокор,скримо
Обича: музиката(тя е моят живот).
Мразя:някой да ми се прави на интересен,да се мъчи да ме командва,да си мисли че е най великия човек на света аве накратно някой парцал да ми се прай на хавлиена кърпа 🤣
DeathPrincess
DeathPrincess
Unknown
Unknown

Female Брой мнения : 6

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Кин~ Съб Юли 04 2009, 18:12

DeathPrincess написа:Име:Аги

welcome! Very Happy
Кин~
Кин~
Заместник Шефа
Заместник Шефа

Female Брой мнения : 615
: Звука [село]
Сила : Sharingan

http://www.jivotno.com/dark_blood

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  pok_emona Вто Юли 21 2009, 17:45

Ето и за мен:
Казвам се Емона, а повечето хора ми викат ПокЕмона (защова ми е такова името) на 9 години съм, дребна (не ми натяквайте) от Смолян. Луда съм по Покемон и щ ви разкажа за най смешния герой : Брок. Види някое маце и става "Аз съм Брок и вземи ръката ми дрън дрън" изтърсва една голяма тъпотия. И на една серия когато на Доун и е първия конкурс тя с събужда през нощта да трнира и се чува "о сестра джой колко си нежна" (rofl) Любимата ми негова реплика е: "Не ме интересува за Дъстокс. Единстветото нещо кото ме интересува си ти" Чува се крогънк "И ДРУГИ НЕЩА" Very Happy

pok_emona
Unknown
Unknown

Брой мнения : 1

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Dizzy Вто Авг 04 2009, 16:12

омд.......не съм писала тук.......
Еми казвам се Милена,Мими........Мимз.......това ви стига XD
Dizzy
Dizzy
Отговорник за мангата
Отговорник за мангата

Female Брой мнения : 109
: Майнатаун^^
Герой : Furude Rika
Сила : she is priest of Oyashiro-sama

http://kravu.deviantart.com

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  X_Endzeit_X Чет Окт 01 2009, 08:04

Име: Здравко
Години:15
От: Бургас
Занимания: Нищо усобено...по цял ден на компа или навън...От време на време играя Баскет...
Обичам:МУЗИКА ест music аниме и естествено приятели :group hug:
Мразя: Тия дет се закачат с мен...маи друго няма :gf67:
X_Endzeit_X
X_Endzeit_X
Аниме модератор
Аниме модератор

Male Брой мнения : 130
: никъде xDD
Герой : Allen Walker
Сила : Crowned Clown

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Кин~ Чет Окт 01 2009, 13:12

:hii:
Кин~
Кин~
Заместник Шефа
Заместник Шефа

Female Брой мнения : 615
: Звука [село]
Сила : Sharingan

http://www.jivotno.com/dark_blood

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Imm0rtaL Чет Окт 15 2009, 13:35

Тъ,тъй каот ме мързи да пиша наново, направо ще копирам от друг форум..

Име:Чики
Прякор/Как ти викат на галено:Чики, Чике, Чикенце, Чии, Коки - на който както му дойде =D
Години:14
Зодия:Риби (:
Адрес/Град:In dream land with Jin, Kame & Miyavi *.* (and some oder ppls)
Професия/Занимание:Олигофрен на пълен работен ден/и ученичка /

Коса:Кестенява със синьо-зелено, русо и червени оттенъци =D Заминаааа ;_;
Очи:Зелени, понякога пъстри, ама върви ги разбирай
Височина:някъде около 1,60
Снимка (ако може):Не съм за пред хора,а и нямам

Статус (Гаджосан/а;Свободен/Свободна):Свободна (:
Цигари:да.. ама ще ги спирам! XD
Алкохол:Рядко, ама като се почне...
Девиз:Който не е луд,не е нормален!
Мразя: Да ме сравняват с някого, да ме карат да правя нещо, което не искам..
Обичам: Каттун <33 Всеки един от тях има специално място в сърцето ми и ако няма дори един от тях, те просто не са Каттун ;_; Също така обичам и шоколааад~
Мечтая за:Да отида в Япония, да стана археолог/ Go to Egypt FTW!
Искам:Искма..иксам..искам всичко!
Най-харесвам в един/а мъж/жена:Ми характера,може би...и външния вид млако =D
С няколко думи аз съм:Вие си определяйте

Слушам:Всичко без чалга,поп-фолк,народно,опера и подобни
Наблягам на източната музика напоследък

Любима песен: На настроения са
Любими филми:Yuuki, Moong Child, Itsuka no Kimi e
Любима книга:Ханибал от Рос Леки <3
Любим стих: "Приказка" от Дамян Дамянов, мисля че беше
Любим сезон:
Есен


Друго за мен
<Това е мястото ако някой иска да каже нещо повече за себе си.>


ICQ:И тва трябва да е...?
Skype:ichigo_11
Е-mail: XxChiixX@mail.bg


Последната промяна е направена от Imm0rtaL на Чет Апр 15 2010, 15:41; мнението е било променяно общо 1 път
Imm0rtaL
Imm0rtaL
Unknown
Unknown

Female Брой мнения : 3

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Ony~ Пет Окт 16 2009, 11:15

Imm0rtaL написа:
Име:Чики

    любов моя xD


    Име :Ир[e/и]
    Години: 14
    Град: София
    С няколко думи: Лудо за връзване, лигаво, искренно, мило ... т.н.т. Информация за всеки от нас ... Tuesday
Ony~
Ony~
Unknown
Unknown

Female Брой мнения : 1

http://enma0.livejournal.com/

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Кин~ Пет Окт 16 2009, 15:44

Привет пипълз Very Happy
Кин~
Кин~
Заместник Шефа
Заместник Шефа

Female Брой мнения : 615
: Звука [село]
Сила : Sharingan

http://www.jivotno.com/dark_blood

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Dizzy Вто Ное 10 2009, 19:29

Douzo yorushiku~
Dizzy
Dizzy
Отговорник за мангата
Отговорник за мангата

Female Брой мнения : 109
: Майнатаун^^
Герой : Furude Rika
Сила : she is priest of Oyashiro-sama

http://kravu.deviantart.com

Върнете се в началото Go down

Информация за всеки от нас ... Empty Re: Информация за всеки от нас ...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите